هم‌زمان با ٢٣و ٢۴ شهریور‌ماه برگزار می‌شود؛ جشن عاطفه‌ها در بیش از ۶۰۰ پایگاه استان

عابد- مدیرکل کمیتۀ امداد خراسان رضوی گفت: «جشن عاطفه‌ها با حضور مردم و نیکوکاران در روزهای ٢٣ و ٢۴ شهریور‌ماه در سطح استان هم‌زمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.».
به‌گزارش شهرآرا، محسن مسعودیان‌راد روز گذشته در نشست خبری با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در دو مرحله در سطح استان برگزار می‌شود، گفت: «نوبت اول این جشن در روزهای پنجشنبه و جمعه ٢٣ و ٢۴ شهریور‌ماه در سطح معابر عمومی و مصلاهای نمازجمعه و مرحلۀ دوم در روز چهارشنبه ١٩مهرماه در سطح مدارس خراسان رضوی با حضور دانش‌آموزان و مردم برگزار می‌شود.».
مدیرکل کمیتۀ امداد خراسان رضوی با بیان اینکه سال گذشته ٢میلیارد‌و٧٠٠میلیون تومان در جشن عاطفه‌ها در خراسان رضوی جمع‌آوری و توزیع شد، ادامه داد: «پیش‌بینی میزان جذب امسال در استان ۴میلیارد و ٢٠٠میلیون تومان است که خوشبختانه در تعاملات و همکاری‌های صورت‌گرفته با بخش‌های مختلف مردمی، خیران، ادارات و اصناف، تاکنون ٣میلیارد‌و٢٠٠میلیون تومان جذب شده و پیش‌بینی می‌شود میزان جذب به بیش از ۶میلیارد تومان افزایش پیدا کند.».
مسعودیان‌راد با اشاره به اینکه ٢٢هزارو۵٠٠ دانش‌آموز محروم در سطح استان از کمیتۀ امداد خدمات دریافت می‌کنند، ادامه داد: «برای هر یک از این دانش‌آموزان بسته‌های تحصیلی و نوشت‌افزار ‌با ارزش ٢٠٠هزار تومان تدارک دیده شده است.». مدیرکل کمیتۀ امداد خراسان‌رضوی یادآور شد: «نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق شماره‌حساب ٠١٠۵٢٢۴۴٠۶٠٠٠ نزد بانک ملی با شناسۀ ٣٢۶٨٠ یا شماره‌گیری کد # ٠۵١ * ٨٨٧٧ * از دستگاه تلفن همراهشان اقدام کنند.».

itbaran.ir شرکت داده پردازی باران شرق توس